Vahvad vanemad proovivad õpetajatööd!

Koolipere üleskutsele tulla appi puuduvaid õpetajaid asendama reageeris rõõmustavalt suur hulk vanemaid.
Sel ja eelmisel nädalal on oma laste õpigruppides lühemalt ja pikemalt tunde läbi viimas mitmed vanemad.
Oma kogemust jagab 3. b õpigrupi vanem ja “õpetaja” Stella Künnapuu:
“Oli väga tore kogemus, kuigi tuleb tunnistada, et alguses oli ikka kerge ärevus ka, sest puudub ju spetsiaalne haridus. Samuti pidin algselt osalema hübriidõppes ehk siis tundi oleks läbi viinud ikka laste endi õpetaja ja mina oleksin klassis toeks olnud. Asjaoludest tulenevalt sain hoopis reaalse tunni läbiviimise kogemuse.
Aga meie klassi mentor Janne on lastega väga head tööd teinud ning nad olid väga agarad tunnist osa võtma. Kui esialgne elevus möödus olid lapsed valmis mulle lahkesti selgitama, kuidas me üht või teist tegema peaks – tunni teemad said läbitud vastavalt õpetaja koostatule.
Suur tänu Kindluse Kool selle võimaluse eest ja soovitan soojalt ka teistel vanematel rohkem kooli elus kaasa lüüa!”