Valla noorte 3 kuldaväärt soovitust, milleta kooli luua polegi mõtet.

Annika, Maris ja Jüri meie kooli algatusgrupist kohtusid eile Peetri keskuses Rae Noortekeskuse ruumides Kadrianni ja Edliniga, kes on Peetri Kooli õpilasesinduse liikmed.

Rääkisime, milline on noorte jaoks unistuste kool, õpetaja, õppimine ning testisime oma olemasolevaid ideid.
Rõõm oli vastastikku kogeda, et Kindluse Kooli loomisel oleme saanud päris hästi pihta, mida koolilaps oma kooliteel väärtustab ja millest lisaks unistab.

Tüdrukud koondasid meie palvel oma rohked soovitused 3ks kõige olulisemaks (milleta Kindluse Kooli pole mõtet teha:):

• Suhelge õpilastega! Küsige meie arvamust. Kuulake meid.
  • Looge õppimise ja tagasisidestamise süsteem, mis on läbipaistev, selge ja ka õiglane.
  • Pakkuge meile lisaks põhiainetele ja kõige olulisematele teadmistele-oskustele kindlasti ka valikaineid, nii vara kui võimalik.

Suur tänu noortele ning lubame, et ilma teie 3 peamist soovituseta me kooli ei tee!