Kindluse Kooli tugimeeskond pani kokku soovitused peredele distantsõppeks.

Distantsõppe jooksul on eriti oluline kooli ja kodu koostöö. Vanem ei pea olema õpetaja, vaid lubama lapsel iseseisvalt õppida ja vajadusel suunama last koolilt abi küsima.
Distantsõppe eesmärk on tagada õppetöö jätkamine ajal, mil otsekontakte on viiruse leviku tõttu vaja vältida. Lapsed õpivad kodus oma mentori juhendamisel, kombineerides veebitunde ja iseseisvat õppimist.
Veebitundides osalemine ei ole sobilik kogupäeva tegevusena, kuna pidev ekraani jälgimine nõuab lapselt väga palju tähelepanu ressurssi ning koormab nii keha kui vaimu. Süvenemist ja loovtegevusi soodustab see, kui laps saab õppida rahulikus keskkonnas oma tempos.

Soovitused leiad siit: Soovitused peredele distantsõppe perioodiks